JAK ZAMÓWIĆ

WYBÓR PROJEKTU

Projekt gotowy – to wybór gotowego wzoru, do projektu wprowadzam Wasze dane dotyczące ślubu i wesela oraz Wasz tekst zaproszenia, jeśli ma być inny niż w projekcie. Tekst nie może jednak znacznie odbiegać długością i formatem od tego w gotowym projekcie.
Termin realizacji wynosi do 10 dni roboczych.

Projekt modyfikowany – opcja dodatkowo płatna (20-100 zł + cena zaproszenia x ilość zaproszeń). Ten wariant dotyczy zmian w gotowym zaproszeniu takich jak: zmiana kolorystyki zaproszenia (kolor grafiki, kolor tekstu) przesunięcia/ zmniejszanie/ powiększanie grafiki, wymiana tekstu na inny itp. Najlepiej jeśli napiszecie do mnie o indywidualną wycenę. Pojedyncze, drobne zmiany są bezpłatne. Termin realizacji wynosi od 15 do 20 dni roboczych.

Projekt indywidualny – opcja dodatkowo płatna (150-250 zł + cena zaproszenia x ilość zaproszeń). W tej opcji powstaje całkiem nowy projekt dopasowany pod każdym kątem do Was. Termin realizacji wynosi od 2 do 6 tygodni*.

* Każda poprawka wydłuża termin realizacji o 1 do 3 dni roboczych. Czas zależy również od ilości poprawek, sezonu i natężenia pracy na dany moment oraz sprawności w przebiegu korespondencji mailowej. Realizacja zaakceptowanego projektu trwa tak jak w przypadku projektu gotowego do 10 dni roboczych.

USTALENIE SZCZEGÓŁÓW

Formularz – po przesłaniu przez Was wiadomości o chęci współpracy* otrzymujecie ode mnie pomocniczy formularz, który wypełniacie i odsyłacie mi z powrotem. Jeśli będziecie mieć pytania czy wątpliwości –
śmiało pisać.

* W temat wiadomości proszę, żebyście wpisali datę ślubu i przybliżoną listę gości + rodzaj projektu. Bardzo Was też proszę o zachowanie ciągłości korespondencji.

ZAWARCIE UMOWY

Umowa – po ustaleniu szczegółów zamówienie zostanie przeze mnie podsumowane, w ciągu 1-3 dni roboczych otrzymacie ode mnie umowę. W przypadku modyfikacji i projektu indywidualnego zostaniecie najpierw poproszeni o przedpłatę, a po akceptacji zmian/projektu o wpłatę reszty należności tuż przed realizacją. Przy zamówieniu zaproszeń z gotowych wzorów płatności dokonuje się od razu całej z góry.

PROJEKTOWANIE

Projekt – na tym etapie projekt zaproszeń jest dopasowywany do Waszych wytycznych i danych – i trwa tyle czasu, ile przypada na każdą opcję wyboru projektu – czas opisany jak powyżej.

AKCEPTACJA PROJEKTU

Akceptacja – na tym etapie zapoznajecie się z projektem, sprawdzacie czy wszystko jest w porządku. Czasowo ten etap też jest uzależniony od opcji, którą wybraliście.

REALIZACJA I WYSYŁKA

Zaakceptowany projekt jest przygotowywany do druku i wysyłany do drukarni. Następnie zamówienie jest sprawdzane, kompletowane i wykańczane przeze mnie. Gotowe zaproszenia pakuję i przesyłam do Was kurierem. Po otrzymaniu paczki koniecznie sprawdźcie jej zawartość od razu i w razie jakichś braków czy błędów bezzwłocznie mnie poinformujcie. Błędy wynikające z mojego niedopatrzenia będą oczywiście naprawiane na mój koszt.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.